WINDYKACJA

Bezpłatna konsultacja

Chcesz otrzymać poradę ws. windykacji należności?

Pomogę Ci odzyskać należności od dłużnika

Windykacja

Wielu przedsiębiorców i osób fizycznych boryka się z nieuczciwością kontrahentów, dostawców, pracodawców i klientów. Ponaglenia i wezwania do zapłaty często nie przynoszą zamierzonego efektu. Dzięki naszej pomocy odzyskasz swoje należności w sposób sprawny i profesjonalny.

Analiza umów i faktur

Pierwszym krokiem w windykacji należności jest przeanalizowanie dokumentów podpisywanych w trakcie współpracy. Dzięki niej można określić, w jaki sposób nasi klienci mogą domagać się swoich należności oraz czy zastosowane zostały w dokumentach klauzule niezgodne z prawem.

Mediacje

Po ustaleniu należności kontaktujemy się z dłużnikiem w celu jej uregulowania. Zapewniamy również proces mediacyjny, w którym to określone zostaną warunki spłaty długu korzystne dla obu stron.

Proces sądowy

Niekiedy zdarza się, że dłużnik nie wykazuje chęci spłaty swojej należności. W takiej sytuacji pozostaje dochodzenie swoich praw przed sądami powszechnymi. Nasza kancelaria zapewni Ci pomoc w stworzeniu pozwu, będzie reprezentować Cie w trakcie procesu oraz zapewni wsparcie w trakcie postępowania egzekucyjnego.

Chcesz porozmawiać? Skontaktuj się ze mną!

+(48) 690 072 188