O MNIE

Bezpłatna konsultacja

Masz kredyt we frankach i potrzebujesz pomocy prawnej?
Łukasz Pstrowski

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasza Pstrowskiego powstała w 2011 roku w Sosnowcu, świadcząc usługi prawne osobom i przedsiębiorstwom na terenie aglomeracji śląskiej i zagłębiowskiej. Specjalizujemy się, między innymi, w prowadzeniu postępowań sądowych i egzekucyjnych w sprawach wierzytelności, ochronie praw dłużnika, doradztwem prawnym w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, analizą oraz przygotowaniem umów i dokumentów prawnych, a także ochroną praw konsumenta w sektorze bankowym.

O mnie

Windykacja

W szybki i skuteczny sposób odzyskujemy należności od wierzycieli z tytułu umów i nieopłaconych faktur. Reprezentujemy również dłużników w postępowaniach mediacyjnych i egzekucyjnych, negocjując najkorzystniejszy sposób uregulowania długu.

Kredyty frankowe

Nasza Kancelaria specjalizuje się w analizie umów kredytów hipotecznych pod kątem klauzul niedozwolonych, pomagamy stworzeniu reklamacji bankowej oraz reprezentujemy klientów w sprawach w sądach powszechnych.

Przygotowanie dokumentów

Tworzymy umowy kupna/sprzedaży, najmu, o pracę, zlecenie, o dzieło oraz inne dokumenty prawne dostosowane do potrzeb klienta. Dodatkowo analizujemy i opiniujemy istniejące dokumenty pod kątem ich legalności.

Doradztwo prawne

Zapewniamy obsługę prawną podmiotów prawa gospodarczego oraz spółek prawa handlowego. Obejmuje ona konsultacje prawne, doradztwo oraz pomoc w planowaniu rozwoju biznesu pod kątem prawnym.

Negocjacje

Pomagamy oraz uczestniczymy w negocjacjach poprzedzających podpisanie umowy. Dzięki naszemu doświadczeniu w tej dziedzinie usuwamy klauzule niedozwolone i negocjujemy korzystniejsze zapisy w umowie.

Obsługa prawna spółek prawa handlowego

Przeprowadzamy połączenia, przekształcenia i fuzje spółek prawa handlowego, dbając o transparentność prawną całego procesu i zapewniając pomoc prawną każdej stronie procesu.

Chcesz porozmawiać? Skontaktuj się ze mną!

+(48) 690 072 188