POMOC PRAWNA DLA FRANKOWICZÓW

Bezpłatna konsultacja

Masz kredyt we frankach i potrzebujesz pomocy prawnej?

Razem zadbamy o uczciwe warunki spłaty Twojego kredytu

Czym są kredyty frankowe?

Kredyty walutowe we frankach szwajcarskich (zwane kredytami frankowymi) to kredyty, których raty banki uzależniły od kursu waluty szwajcarskiej. Kredyty te, wyglądające pozornie na atrakcyjne dla konsumenta z powodu niskiego wkładu własnego oraz niskiej spłaty są jednak podatne na zmiany na rynku finansowym. Po 2015 roku koszt franka szwajcarskiego poszybował w górę, a wielu kredytobiorców do dziś spłaca kredyty mieszkaniowe, których wartość przekroczyła znacząco ich wartość rynkową w dniu zakupu. Wiele zapisów umów kredytowych zostało skonstruowanych niezgodnie z prawem, dlatego nasza kancelaria świadczy usługi mające na celu pomoc osobom poszkodowanym w nieuczciwym procederze banków.

Analiza umowy

Wiele umów bankowych na kredyt we franku szwajcarskim zawiera postanowienia niekorzystne z punktu widzenia konsumenta. Nasza kancelaria specjalizuje się w szczegółowej analizie takich umów, wyszukiwaniu tak zwanych klauzul niedozwolonych, których to zapisy nie mają mocy wiążącej z punktu widzenia prawa. Dzięki temu możliwe jest dochodzenie swoich roszczeń.

Reklamacja bankowa

Zgodnie z obowiązującym prawem od każdego produktu lub usługi przysługuje prawo do reklamacji. Nie inaczej jest w sektorze bankowym. Pomożemy Ci napisać reklamację bankową, zapewnimy wsparcie prawne w procesie reklamacyjnym oraz zagwarantujemy najkorzystniejsze rozwiązanie dla naszych klientów.

Proces sądowy

Niekiedy banki mogą nie uznać reklamacji bądź jej postanowienia nadal rażąco będą naruszać interesy konsumenta. Rozwiązaniem tej sytuacji jest proces przed sądem powszechnym. Nasza kancelaria zapewni Ci pomoc w stworzeniu pozwu, będzie reprezentować Cię w trakcie procesu oraz zapewni możliwie najkorzystniejsze rozwiązanie sprawy.

Chcesz porozmawiać? Skontaktuj się ze mną!

+(48) 690 072 188